
D&K Verhuizingen
Bedrijfsomschrijving
Wij zijn een jong verhuisbedrijf, maar met veel ervaring. Wij werken met een klein maar zeer ervaren team, dit houdt in dat de persoon die bij u komt taxeren ook 1 van de verhuizers is die u tijdens de verhuizing ziet. U heeft hierdoor niet te maken met tussen personen. Wij doen o.a. inpakken-uitpakken, Monteren- demonteren, Apparatuur aansluiten, Lampen demonteren en eventueel weer ophangen.
Projectfoto's





De manier om 2 wagens te lossen, met loopplank

Soms indien mogelijk gaat het door het raam.

Lege dozen halen wij op afspraak weer bij u op.
De heren van D&K Verhuizingen.

Wij hebben eigen opslagcontainers, voor korte opslag.
Reviews
“Goed georganiseerd verhuisbedrijf.”
Keurig op tijd, alles goed verpakt, goed op elkaar ingesteld. Prima verhuusbedrijf.
“Goed, zoals je mag verwachten”
Positief, geen ervaring met verhuizing maar alles is naar wens gegaan.
“Vakkundig, netjes en verzorgd”
Medewerkers waren vriendelijk. Behulpzaam,Netjes en vakkundig.
“Prima verhuizers”
Verhuizers werkten als een ingespeeld team samen.Netjes en snel.
“Top verhuizers!!!”
Prima verhuizers, goede afspraken, harde werkers. Goede communicatie
“Alles klopte”
Alles klopte vvvvvvvvvvvvvvvv
“helemaal goed”
wij zijn zeer tevreden over alle facetten
“Goed gedaan geen enkele hapering”
Ik was een beetje huiverig en heb daarover ook gebeld inzake de erkenning, maar erkend of niet de verhuizing ging top.
“perfect geregeld”
Alles perfect geregeld: vanaf eerste contact en offerte tot en met de verhuizing zelf.
“Uitstekend”
Bijzonder deskundige, klantgerichte, vriendelijk mensen. Niets kapot of beschadigd. Van harte aanbevolen.
Vraag & Antwoord
Hoe ben je begonnen met het bedrijf?
Wij zijn allebei al jaren werkzaam in de verhuiswereld, en hebben besloten onze krachten te bundelen, om een mooi verhuisbedrijf op te richten.
Wat zijn de pluspunten van je bedrijf?
Wij beschikken over een goede wagen met laadklep, en 2 opslagcontainers. Wij zijn van alle markten thuis binnen de verhuiswereld.
Wat is je beste advies voor klanten?
Vraag een taxatie aan, deze is bij ons altijd vrijblijvend. Tijdens deze taxatie kunt u al u vragen stellen, en wij kunnen u verzekeren dat het allemaal goed komt. Want een verhuizing is toch een stress periode, en wij kunnen dat voor u weg nemen.